Taizė pamaldų renginys gimnazijoje

2014-12-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Jau antrus mokslo metus iš eilės dalyje Vilniaus rajono mokyklų pakaitomis vyksta Taizė pamaldų renginiai. Taizė – tai vietovė Prancūzijos pietuose, Burgundijos kalnuose, kurioje gyvena vienuoliai, savo gyvenimą skiriantys visos Krikščionių Bažnyčios vienybei.

Šiemet projekte dalyvauja 9 mokyklos iš Vilniaus ir Vilniaus rajono. Lapkričio pabaigoje į mūsų gimnaziją atvyko mokiniai iš Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinės mokyklos, Riešės gimnazijos, Vilniaus vaikų socializacijos centro bei Lietuvos katalikių moterų sąjungos Vaikų ir jaunimo paramos centro. Vyko Taizė pamaldos Maišiagalos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, renginys gimnazijos sporto ir aktų salėje, agapė gimnazijos valgykloje. Svečiai džiaugėsi bendryste, žaidė, bendravo,  ypatingu mūsų renginio svečiu buvo Vilniaus akademinės sielovados centro koordinatorius kunigas Povilas Narijauskas, papasakojęs apie savo išgyventas ir toliau rengiamas keliones į Taizė kaimelį bei žiemos susitikimus.

Tikybos vyresnysis mokytojas Gžegožas Pileckas