Dalyvavome jaunųjų geologų olimpiadoje

2014-11-25 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

2014 m. lapkričio 21–22 d. Vilniaus Užupio gimnazijoje vyko XXV šalies jaunųjų geologų olimpiada, kurioje dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai Justinas Narbutas (8 kl.), Digna Narkevičiūtė (IG kl.),  Greta Šufinskaitė (IG kl.), Ernestas Fedorovičius (IIG kl.) ir Danielius Meržinskis (IIG kl.).

Jaunieji geologai sprendė žinių testą, iš nuotraukų nustatė krantų tipus ir geologinius sluoksnius, atliko geologinį pjūvį. Vakare dalyviai vyko į Keistuolių teatrą žiūrėti spektaklį  „Išėjau aš stotin“. Kitą dieną nekantriai laukėme žinių testo rezultatų. Visi olimpiados dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o prizininkai dar ir atminimo dovanėlėmis. Labai džiaugiamės Gretos Šufinskaitės užimta  ketvirtąja vieta, nors ir kiti dalyviai parodė neblogą rezultatą. Antrąją olimpiados dieną lankėmės Energetikos muziejuje ir apžiūrėjome Katedros požemius.  Kaip visada buvome šiltai ir draugiškai priimti, už tai esame dėkingi olimpiados organizatorei  Lietuvos Neformalaus ugdymo centro metodininkei Aurelijai Augūnienei.

Jaunųjų geologų būrelio vadovė Daiva Petkauskienė