Akcija „Darom“ Neries regioniniame parke

2014-05-05 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Prisijungdami prie tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“ balandžio 25 dieną mokyklos Jaunieji miško bičiuliai vyko į  Dūkštų girininkiją. Čia jaunuosius tvarkytojus pasitiko jau gerai pažįstamas girininkas Kęstutis Karlonas ir eigulys Ričardas  Subatovič. Pasidaliję šiukšlių rinkimo maišus ir darbines pirštines patraukėme Neries regioninio parko keliais ir takeliais, kuriuos buvome pasiryžę  išvalyti ir sutvarkyti, kad atvykstantys į parką poilsiautojai galėtų gėrėtis švaria gamta. Akcijos metu buvo išvalytos pakelės Elniakampio ežero link, surinkta nemažai šiukšlių, padangų. Mokinius lydėjo gera nuotaika bei giedras, saulėtas oras. Juokavome, kad „darant gerus darbus ir oras šypsosi“.
Jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovė D. Petkauskienė