Nepriklausomybės kovų šaulių kuopos vienerių metų sukaktis

2013-11-25 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Lapkričio 22 d. mokyklos kiemelyje Lietuvos kariuomenės dienos proga įvyko iškilmingas Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės jaunųjų šaulių pasižadėjimas Lietuvai bei paminėta Nepriklausomybės kovų šaulių kuopos vienerių metų sukaktis.

Po iškilmingos dalies visi renginio dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše bei arbata, turėjo galimybę apžiūrėti karinės amunicijos bei Lietuvos šaulių sąjungos istorinę raidą atspindinčią parodą, vėliau visi pakviesti į mokyklos sporto salę, kur pristatytas teatro mokytojos Juditos Norvaišaitės režisuotas spektaklis „Mes einame kiekvieną dieną į karą“.

Tikimės, jog Nepriklausomybės kovų šaulių kuopa ilgai gyvuos ir šis prasmingas susibūrimas taps gražia mūsų mokyklos tradicija.

Istorijos vyresnioji mokytoja Virginija Giedraitytė