Susitikimas su paralimpiete Raimeda Bučinskyte

2024-03-13 Be kategorijos 0
Vakar mūsų gimnazijoje svečiavosi paralimpietė Raimeda Bučinskytė. Raimeda jau daugybę metų sėdi neįgaliojo vežimėlyje, tačiau tai nesutrukdė moteriai siekti sportininkės karjeros. Ji – viena perspektyviausių bei geriausius rezultatus demonstruojančių šaulių Lietuvoje. To įrodymas – iškovotas kelialapis į 2024 metų Paryžiaus paralimpines žaidynes.
Besiruošiantiems varžyboms sportininkams itin svarbus ir visuomenės palaikymas. R. Bučinskytė – „Allianz Lietuva“ ir Lietuvos paralimpinio komiteto inicijuoto projekto „Negalią keičia supergalia“ ambasadorė. Šio projekto tikslas – trinti tam tikras tebevyraujančias stigmas apie negalią, parodyti, kad apribotos galimybės netrukdo pasiekti stulbinančių rezultatų!
Nuoširdžiai dėkojame viešniai už susitikimą ir linkime sėkmingo starto jau šiais metais įvyksiančioje paralimpiadoje!