Susitikimas su muitinės pareigūnais

2024-02-28 Be kategorijos 0
Šiandien IIIG ir IVG klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje su muitinės pareigūnais. Mokiniams buvo pristatytos muitininko karjeros galimybės, atkreiptas dėmesys į pastaruoju metu didėjantį muitinės vaidmenį visuomenės apsaugos srityje, taip pat kalbėta apie kontrabandos ir nusikalstamos veikos žalą valstybei bei jos piliečiams. Mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti savo turimas žinias svečių suorganizuotoje viktorinoje „Jaunasis muitininkas“. Viktorinos nugalėtojos titulas atiteko Adelei J. (IIIG), antroji vieta – taip ir neidentifikuotam jaunajam muitininkui, pasivadinusiam „Tašku“, trečiąją vietą užėmė Kotryna L. (IIIG).
Užsiėmimo metu mokinių dėmesį traukė ne tik muitinės pareigūnų dėvima uniforma, įdomus pasakojimas apie specialybės mokymosi perspektyvas, į šalį įvežamas nelegalias prekes, klastotes, bet ir keturkojo muitinės pareigūno pasirodymas bei jo sugebėjimai. Mokiniai liko sužavėti ir ne vienas prisipažino, kad tokį augintinį norėtų turėti ir savo namuose…🐕‍🦺😊