VASARIO 16-AJAI PAMINĖTI…💛💚❤️

2024-02-19 Be kategorijos 0
Visą praėjusią savaitę gimnazijoje organizuotos įvairios Lietuvos valstybės atkūrimo 106-ųjų metinių sukakčiai paminėti skirtos veiklos: mokiniai šoko, dainavo, piešė, sportavo, diskutavo, puošė gimnazijos erdves ir kūrė šventinę nuotaiką😊.
Pradinių klasių mokinius šokio ir muzikos mokytojos pakvietė į renginį „Šokame ir dainuojame Lietuvai“, dalis pradinukų ir priešmokyklinukai prisijungė prie NKC – Maišiagalos skyriaus iniciatyvos „Vienybė težydi“. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo debatuose tema „Ar šiais laikais meilė Tėvynei tebėra svarbi?“. Netrūko ir sportinio entuziazmo – 5-8 klasių mokiniai dalyvavo sportinėse estafetėse, o gimnazijos tinklininkai (merginos ir vaikinai) demonstravo savo pranašumą draugiškame Vasario 16-ajai skirtame tinklinio turnyre Širvintų r. Musninkų Vasario 16-osios Akto signataro Alfonso Petrulio vardo gimnazijoje.
Nuoširdžiai dėkojame visiems veiklas organizavusiems ir jose dalyvavusiems mokiniams bei mokytojams!🫶