Užsienio kalbos (rusų) mokyklinis olimpiados etapas

2024-01-22 Be kategorijos 0
Sausio 18 d. gimnazijoje įvyko mokyklinė užsienio kalbos (rusų) olimpiada, kurią organizavo rusų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Stapulionienė. Šių metų olimpiados tema „Gyvosios gamtos pasaulis“. Olimpiadoje dalyvavo IG, IIG ir IIIG klasių mokiniai. Reikėjo atlikti testą ir kūrybinį darbą raštu. Dalyviai užduotis atliko labai gerai. Pirmos vietos nugalėtoju tapo Karolis Lukoševičius (IIGa kl.) , II vietą užėmė IIIG klasės mokinė Aurelija Mazūraitė, III vieta atiteko Kotrynai Jevič (IIGb kl.). Prizininkai apdovanoti diplomais, likusiems dalyviams įteikti padėkos raštai.
Vasario 8 d. I vietos laimėtojas Karolis L. atstovaus gimnaziją rajoniniame olimpiados etape.
Sausio 25 d. IG–IIG klasių mokinių Avižienių-Paberžės metodinio centro rusų kalbos mažojoje olimpiadoje dalyvaus Karolis L. ir Kotryna J. Olimpiada vyks Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje.
Linkime sėkmės!😉