„Ir aš mažas buvau… pasakas skaičiau, pirštais skaičiavau“

2023-11-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Lapkričio 29 dieną 1b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Ir aš mažas buvau… pasakas skaičiau, pirštais skaičiavau“.
Edukacijos metu vaikai susipažino su vienu žymiausių vaikų rašytoju Pranu Mašiotu, kuris parašė apie 150 knygų ir buvo ne tik rašytojas, bet ir matematikas, fizikas bei mokytojas.
Skaitant autoriaus kūrinio „Ir aš mažas buvau“ ištraukas mokiniai daug sužinojo, kaip anksčiau gyveno vaikai, sprendė Prano Mašioto parengtus matematinius uždavinius, naudodamiesi skaičiukais ir aritmometru, vaidino rašytojo pasakų herojus (žvirblį, katiną, gaidį, kiškį).
Įdomu buvo stebėti atliekamus eksperimentus ir išsiaiškinti, kas nutinka pakaitintam metalo gabaliukui, kaip galima išgirsti „skambančius Vilniaus varpus“.
Užsiėmimas vaikams labai patiko ir buvo labai naudingas🙂.
1b klasės mokytoja Odeta Zemeckienė