Raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“

2023-11-24 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Lapkričio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“, kurį organizavo pradinio ugdymo mokytojos Sonata Verbaitienė ir Jūratė Malinauskienė. Visus susirinkusius į konkursą Janinos Degytytės eilėraščiu „Gintarėliai“ pasveikino konkurso vedėjai 3a klasės mokiniai Fausta Nomgaudaitė, Elžbieta Bylaitė ir Rytis Kovalevskis.
Konkurse pasirodė 25 dalyviai. Priešmokyklinio ugdymo grupėje I vietą laimėjo Kornelija Strungytė (mokytoja Lina Kazlauskienė), II vieta atiteko priešmokyklinukui Joriui Keruliui (mokytoja Gražina Meržinskienė), III vietą pasidalino Jonas Kurganas ir Dagnė Vaitekėnaitė (mokytoja Lina Kazlauskienė).
1-2 klasių grupėje I vietą laimėjo 1b klasės mokinys Erikas Papinigis (mokytoja Odeta Zemeckienė), II vietą užėmė 2a klasės mokinė Greta Išganaitytė (mokytoja Ramutė Barutytė), III vieta atiteko 1a klasės mokinei Annai Rebeccai Vard (mokytoja Vida Palšytė-Lašienė) ir 1b klasės mokinei Rugilei Kerulytei (mokytoja Odeta Zemeckienė). 3-4 klasių grupėje I vietą užėmė 3a klasės mokinė Elžbieta Bylaitė (mokytoja Sonata Verbaitienė), II vietą laimėjo 3a klasės mokinė Fausta Nomgaudaitė (mokytoja Sonata Verbaitienė), III vietą užėmė 3a klasės mokinė Maja Šufinskaitė (mokytoja Sonata Verbaitienė) ir 4b klasės mokinė Andrea Bliuvaitė (mokytojos Nijolė Sadovskaja ir Elvyra Tubienė).
Konkurso nugalėtojai Kornelija Strungytė, Erikas Papinigis ir Elžbieta Bylaitė lapkričio 30 dieną atstovaus gimnaziją Pagiriuose vyksiančiame rajoniniame priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Vaivos juosta“. Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės!👏😊