Edukacija „Vilnius tavo kuprinėje“

2023-05-02 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Saulėtą balandžio 28-osios rytą 7b klasės mokiniai su klasės vadove Dalia išvyko į edukacinę ekskursiją „Vilnius tavo kuprinėje“, skirtą Vilniaus 700 metinėms paminėti. Ekskursiją pradėjome Rotušės aikštėje, kur pasiskirstę į tris grupes, vadovaujami gidės, patraukėme senąja Stiklių gatve. Gidė ne tik įdomiai pasakojo miesto istoriją, bet ir įtraukė mokinius į smagias bei informatyvias veiklas. Septintokai labai aktyviai atliko visas užduotis, entuziastingai varžėsi, rinko „auksinukus“ už teisingus atsakymus, galiausiai buvo paskelbta nugalėtojų komanda – Džiugas, Nojus, Ajus, Justas, Gabrielius ir Baltramiejus, kurie apdovanoti saldžiu prizu.
Vėliau nuvykome į Akropolio Ledo areną „atšaldyti“ emocijų ir smagiai praleidę laiką surįžome namo🙃.
7b klasės vadovė Dalia