Pradinukų išvyka į Valdovų rūmus

2023-03-28 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Vykdant lietuvių kalbos dienoms skirtas veiklas kovo 24 d. 1a, 1b ir 3b klasės kartu su mokytojomis R. Barutyte, J. Malinauskiene bei N. Sadovskaja lankėsi mūsų sostinėje esančiuose Valdovų rūmuose, kur dalyvavo edukacijoje „Susipažinkime“. Mokiniai susipažino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi.
Mokiniai aplankė ir Užupio Respubliką. Šiandien vilnietiškas Užupis vadinamas menininkų valstybe ir lyginamas su Monmartru Paryžiuje. Į Užupį vilioja ryškios spalvos, vaizdingos siauros gatvelės, paslaptinga ir netikėtumų pilna Vilnios pakrantė, visa stebintis angelas svetingai moja sparnais, o Konstitucija verčia ir pasijuokti, ir susimąstyti vienu metu😉.
Grožėjomės mūsų senamiesčio gatvelėmis bei architektūra. Koks gražus tu, mūsų Vilniau!😊