„Profesijų žaidynės“

2023-03-20 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 16 d. IG klasių mokinių komanda drauge su profesinio informavimo ir konsultavimo būrelio vadove Laura Petkevičiūte-Jankauskiene dalyvavo Mykolo Romerio universitete organizuotame renginyje “Profesijų žaidynės”. Žaidynėse dalyvavo viešojo sektoriaus atstovai bei verslo organizacijos. Renginio metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis bei pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus. Mokiniai dalyvavo žaidime, kur, naudodamiesi interaktyvia programėle, pateiktu žemėlapiu ir instrukcijomis, turėjo atlikti konkrečias užduotis. Pasibaigus renginiui paaiškėjo, kad iš 63 dalyvavusių komandų, mūsų mokinių komanda užėmė 11 vietą! Renginyje dalyvavę mokiniai jau planuoja pasirodymą kitų metų žaidynėse ir galvoja, kaip patobulinti pasirodymą, kad pavyktų pasiekti dar geresnį rezultatą😉.