MES – LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KVADRATO VICEČEMPIONAI!🥈🏆👏😊

2023-02-25 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Vasario 25 – neeilinė diena, pagaliau įvyko finalinės Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos! Į Kauno rajono Babtų gimnaziją suvažiavo tarpzoninių varžybų nugalėtojai – likusios 4 stipriausios kaimo vietovių komandos Lietuvoje, kurios kovėsi dėl prizinių vietų ir stipriausiųjų titulo. Į finalą pateko mūsų gimnazijos, Skuodo r. Mosėdžio, Radviliškio r. Baisogalos ir šeimininkų – Kauno r. Babtų gimnazijos berniukų komandos. Po nuotaikingo atidarymo prasidėjo varžybos, aikštelėje virė tikros aistros. Įveikę Skuodo ir Radviliškio sportininkus ir nusileidę tik šeimininkams, mūsų vaikinai iškovojo Lietuvos VICEČEMPIONŲ vardus! Tai išties neeilinis įvykis gimnazijos istorijoje!
Gimnazijos vardu noriu padėkoti kiekvienam prisidėjusiam prie šios pergalės – mokytojas Žilvinas Žygė. AČIŪ ir VALIOOOO!!!👏👏👏