ŠVĘSKIME NEPRIKLAUSOMYBĘ!💛💚❤️

2023-02-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Visą praėjusią savaitę gyvenome šventinėmis nuotaikomis: puošėme gimnaziją, ruošėmės švęsti ir iš tiesų šventėme Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną!
Trečiadienį gimnazijos bendruomenė pakviesta į nuo pačių mažiausių iki didžiausių mokinių drauge su mokytojais paruoštą gražų renginį, kuriame skambėjo dainos Lietuvai, buvo šokami tautiniai bei šiuolaikinis šokiai, deklamuojamos eilės.
Penktadienį visų klasių mokiniai gamino trispalves, kuriomis nešini išėjome į lauką ir susikabinę rankomis apjuosėme gimnaziją! Gera buvo matyti džiaugsmą ir pasididžiavimą mokinių akyse😊
Nuoširdžiai dėkojame šventę organizavusiems mokytojams ir mokiniams, visiems joje dalyvavusiems. Susitelkę galime kurti stebuklus!🤍
P. s. Daugiau renginio akimirkų gimnazijos FB puslapyje