MES LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KVADRATO FINALE!👏🏐

2023-01-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Savaitgalį per Lietuvą praūžė Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato tarpzoninės mergaičių ir berniukų varžybos. Į tarpzonines varžybas suvažiuoja zoninių varžybų nugalėtojai – 12 komandų, kurios kaunasi dėl patekimo į Lietuvos mokyklų žaidynių finalą. Šeštadienį Ukmergės rajone Taujėnuose vykusiose varžybose kovėsi ir mūsų gimnazijos mergaitės bei berniukai. Varžėsi šeimininkų, mūsų ir Molėtų rajono gimnazijų komandos. Mergaitės užėmė III vietą ir, nors į finalą nepateko, yra tarp 12 stipriausių komandų Lietuvoje! Na, o berniukai abejose varžybose po pratęsimų išplėšė pergales ir užėmę I vietą pirmą kartą gimnazijos istorijoje pateko į Lietuvos finalą!
Nuoširdžiai sveikiname gimnazijos vardą garsinančius mokinius, jų mokytojus Žilviną Žygę ir Rūtą Diržinauskienę bei linkime kuo didžiausios sėkmės!😊