5a klasės kalėdinė išvyka

2022-12-21 Be kategorijos 0

Gruodžio 19 d. 5a klasė kartu su mokytoja Jurgita Voskaniene vyko į kalėdinę ekskursiją Anykščiuose. Iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties Kalėdinis siaurukas riedėjo į Troškūnus – mokiniai keliavo pas Kalėdų senelį į Troškūnų bažnyčios požemius. Geros nuotaikos nesugadino ir netikėtas siauruko gedimas, kurį visų džiaugsmui pavyko sutaisyti😉. Kelionės metu visus linksmino nykštukai, vaikai rašė laiškus Kalėdų seneliui, dalyvavo viktorinoje, žaidė žaidimus, kūrė Kalėdinius žaisliukus, linksminosi su Kalėdų seneliu, sušilo prie puodelio šiltos arbatos su sausainiais, o svarbiausia smagiai ir draugiškai praleido laiką kartu😊.

P. s. Kelionės įspūdžiai užfiksuoti gimnazijos FB puslapyje pasidalintame filmuke.