Kalėdinių edukacijų maratonas prasideda!

2022-12-08 Be kategorijos 0
Kalėdos ne už kalnų, tad kalėdinių edukacijų ir veiklų maratonas pamažu įsibėgėja😉. 1b, 3b ir 4a klasių mokiniai drauge su mokytojomis Jūrate Malinauskiene, Nijole Sadovskaja ir Vida Palšyte-Lašiene aplankė „Menišką kaimą“, kur dalyvavo edukacijoje „Mažas Kalėdų stebuklas“. Molėtų rajone įsikūrusio tradicinių amatų centro edukatoriai pasakojo, kokios buvo Kūčių ir Kalėdų tradicijos seniau, profesionalūs muzikantai giedojo ir mokino mus giedoti advento bei Kalėdų giesmes. Mokiniai žiūrėjo filmą apie tradicinę keramiką ir, nors trumpam, turėjo galimybę tapti tikrais senosios lietuviškos keramikos amatininkais – lipdė Laimės angelą. Aplankė mus ir Kalėdų senelis, kuris kiekvienam vaikui padovanojo po mažą Kalėdinį žaisliuką, kurį patys vaikai ir dekoravo. Pasistiprinome aukštaitiškais bulviniais blynais su mėsa, žolelių arbata ir naminiu pyragu, tad vakaroti dar galėjome ilgai, bet… laikas buvo grįžti namo.
Kupini gerų įspūdžių, sotūs ir laimingi, grįžome į savo miestelį. Visur gerai, tačiau namuose – geriausia!☺️