2022-12-06 Be kategorijos 0
Lapkričio 30 d. mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“. Sugužėjo tikrai nemažas būrys geriausių rajono lietuviškų mokyklų skaitovų – konkurse pasirodė net 37 dalyviai. Muzikiniu pasirodymu svečius pasveikino 4a ir 4b klasių mokiniai. Visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska ir vertinimo komisijos pirmininkė Avižienių gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Kutrevičienė.
Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji skaitovai. Labai džiaugiamės, kad turime net dvi prizines vietas. Priešmokyklinio ugdymo vaikų grupėje II vietą užėmė Erikas Papinigis, kurį konkursui ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Lina Kazlauskienė. 1-2 klasių grupėje III vietą laimėjo 2a klasės mokinė Elžbieta Bylaitė, kurią konkursui ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir juos ruošusias mokytojas.
Konkursą gimnazijoje organizavo pradinio ugdymo mokytojos Sonata Verbaitienė, Vida Palšytė-Lašienė, Nijolė Sadovskaja ir Odeta Zemeckienė. Už muzikinį pasirodymą dėkojame muzikos mokytojai Jurgitai Voskanienei ir šokių mokytojai Ramintai Maslinskienei. Už pagalbą dėkojame ir pradinio ugdymo mokytojoms Ramutei Barutytei bei Jūratei Malinauskienei. Nuoširdus ačiū ir mūsų šauniems vedėjams Gerdai Jurgelevičiūtei ir Austui Mateikai. Plačiau apie renginį https://www.vrsa.lt/…/vilniaus-r.-priesmokyklinio…
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė