„Energija be ribų!“

2022-11-22 Be kategorijos 0
Technologijos – pažangos variklis, bet joms reikalinga energija, kuri nežalotų gamtos, negriautų ekosistemų, neturėtų neigiamo poveikio klimato kaitai. Todėl supratimas apie atsinaujinančios energijos šaltinius ir jų svarbą įgyja vis didesnę reikšmę. Ši svarbi tvarumo aplinkybė padiktavo temą Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) rengiamos, 2022 m. lapkričio 17 d. vykusios Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados 7 ir 8 klasių mokiniams pavadinimą – „Energija be ribų!“
Nuoširdžiai džiaugiamės, kad net 12 mūsų gimnazijos aštuntokų atsiliepė į kvietimą dalyvauti olimpiadoje. Malonu, jog aštuntokai domisi atsinaujinančiais energijos šaltiniais, jų poveikiu aplinkai, ekosistemoms ir turėjo galimybę pasitikrinti turimas žinias. Nekantriai laukiame rezultatų, kurie bus paskelbti gruodžio mėnesį.
Geografijos mokytoja Daiva Petkauskienė