Olimpinis mėnuo!

2022-11-17 Be kategorijos 0
Dar spalio mėnesį mūsų gimnazijos visos pradinės klasės dalyvavo projekte ,,Olimpinis mėnuo 2022‘‘, kurį tradiciškai organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto, Sveikatos ministerijos, Lietuvos Olimpinis komitetas. Projekto metu pradinių klasių mokiniai supažindinti su sporto ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukų ir pamokų metu, išbandyti įvairias mankštas bei žaidimus. Į projektą įsitraukė ir olimpiečiai. Žinomi Lietuvos sportininkai paruošė pratimus mankštoms, mokiniai turėjo galimybę virtuliai pabendrauti.
,,Olimpinis mėnuo‘‘ įtraukė ne tik pedagogus bei mokinius, bet ir jų tėvelius. Vaikai kartu su šeimos nariais buvo skatinami kūrybiškai leisti laisvalaikį.
Projekto veiklos padėjo atskleisti mokinių kūrybiškumą, skatino bendrystę, draugystę klasėje, ugdė sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo įpročius.