Įspūdžiai ir patirtys Molėtų krašte

2022-10-24 Be kategorijos 0
Spalio 20 d. 4a ir 3b klasių mokiniai kartu su mokytojomis V. Palšyte-Lašiene ir N. Sadovskaja aplankė Molėtų krašto Videniškių vienuolyno muziejų, kur susipažino su vienuolyno istorija, dalyvavo edukacijose bei apžiūrėjo tapytojos Lenos Chvičijos darbų parodą.
Muziejuje liejamos išskirtinės žvakės – kiekviena žvakė yra tarsi mažas meno kūrinys. Taigi vieno iš užsiėmimų metu mokiniai susipažino su vienu seniausių amatų – natūralaus vaško žvakių liejimu, pagamino medumi kvepiančią bičių vaško žvakę ir sužinojo apie bičių vaško naudą.
Turėjome galimybę dalyvauti dar vienoje edukacijoje, pavadinimu „Paveikslėliai iš gabalėlių“. Vaikai susipažino su viena seniausių dailės formų – mozaika. Išgirdo, kaip keitėsi mozaikos bėgant šimtmečiams, taip pat sužinojo apie praktines šios dailės rūšies pritaikymo galimybes šiandieninėje gyvenamojoje mūsų aplinkoje. Galiausiai patys kūrė paveikslus iš panašios formos ir tekstūros specialių mozaikos plytelių, glaistė ir kūrybiškai leido laiką🙃.