Akcija „Ištiesk draugui leteną!“

2022-05-17 Be kategorijos 0
Kiekvieno gyvūnų prieglaudos augintinio svajonė yra ištikimas šeimininkas, tačiau, kol jis atsiras, gyvūnams reikia paprasčiausios kasdienės pagalbos – maisto, kraiko, net žaisliukų ir, žinoma, begalinės meilės, kurią mes galime suteikti…
Balandžio mėnesį gimnazijoje vykdėme gerumo akciją „Ištiesk draugui leteną!”, skirtą paremti gyvūnų prieglaudas ir jose augančius keturkojus. Šiais metais pasirinkome „SOS gyvūnų“ prieglaudą, kurios misija ir pagrindinis tikslas – teikti visapusišką pagalbą beglobiams ir benamiams gyvūnams: užtikrinti veterinarinę priežiūrą, aprūpinimą maistu bei prieglobsčiu, kol bus surasti nauji šeimininkai. Prie iniciatyvos prisijungė visa gimnazijos bendruomenė. Visą mėnesį vaikai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai dalinosi gerumu: nešė maistą, žaislus ir priemones gyvūnams, o šiandien surinktą labdarą IGa klasės mokiniai su klasės vadove Aida Lukšiene nuvežė į minėtą prieglaudą. Šiltai sutikusios prieglaudos savanorės papasakojo apie ten gyvenančius gyvūnus ir jų nelengvus likimus.
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS AKCIJOS DALYVIAMS UŽ PADOVANOTĄ GERUMĄ! 🐾🧡