Pradinukų išvyka į Dubingius

2022-05-17 Be kategorijos 0

Saulėtą pirmadienio rytą 2b, 3a ir 4b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Vida Palšyte-Lašiene, Nijole Sadovskaja bei Jūrate Malinauskiene keliavo vaizdingomis Molėtų apylinkėmis į Dubingių žirgyną. Pirmieji mus pasitiko mini zoologijos sodo gyventojai, todėl nieko nelaukdami patraukėme su jais susipažinti iš arčiau. Gidė įdomiai pasakojo apie gyvūnus. Čia buvo elnių, danielių, ponių, ganėsi ožkytės ir avytės, mielos alpakos. Vos priėjus prie aptvaro, prie mūsų atskubėjo visas būrys stručių. Visus ypač sužavėjo kupranugaris ir asiliukas, tad ilgiau užsibuvome prie jų. Prie pat žirgyno esančio ežero saloje matėme triušių, ančių, juodųjų gulbių, povų, įvairių veislių vištų. Susipažinome ir su mini kengūrytėmis bei daug kitų gyvūnų. Apsilankėme pasakiškame japoniškame sode bei pasigrožėjome įspūdingais gamtos vaizdais. Džiaugsmo ir nuostabos užteko tiek vaikams, tiek mokytojoms🙃.