Edukacija Kaune

2022-04-28 Be kategorijos 0
Balandžio 28 dieną 5a klasės mokiniai kartu su matematikos mokytoja Olga aplankė Lietuvos švietimo istorijos muziejų Kaune. Muziejus supažindino lankytojus su švietimo raida Lietuvoje nuo pirmosios mokyklos prie Vilniaus katedros paminėjimo 1397 m. iki 1940 m. Mokiniai taip pat turėjo galimybę išbandyti rašymo įgūdžius, naudojant žąsies ir metalo plunksnas, susipažino su spausdinimo mašinėlės veikimo principais bei naudojant Morzės abėcėlę galėjo perduoti žinutę vienas kitam.
Aplankę muziejų mokiniai dalyvavo edukacijoje „Matematikos galia“. Edukaciniame užsiėmime mokiniai susipažino su skaičių atsiradimo ištakomis ir įtaka kasdieniame žmogaus gyvenime bei sužinojo Lietuvoje naudotų ilgio, pločio, svorio, tūrio matavimo vienetus ir jų naudojimo istorijas. Pabaigoje kiekvienas dalyvis sulankstė daugialypę figūrą – fleksagoną.
Kelionė tikrai neprailgo ir grįžome namo pilni įspūdžių!
Matematikos mokytoja metodininkė Olga Andrijanovienė