Mokslo metų pradžios šventė

2021-09-02 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Atskubėjęs rugsėjis tradiciškai pakvietė į mokslo metų pradžią… Ta proga rugsėjo 1 d. įvykęs trumpas gimnazijos bendruomenės susitikimas po beveik metų pertraukos buvo nepaprastai džiuginantis ir jaudinantis…
Šventinę programą ruošė abiturientai (klasės vadovė Daiva Čatrauskienė), prie jų prisijungė vokalinio ansamblio „Svaja“ merginos (vadovė Jurgita Voskanienė), solinį kūrinį atlikusiai IIIG klasės mokinei Dorotėjai Počepovič gitara akomponavo mokytojas Gžegožas Pileckas. Šventė pradėta Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimu bei Lietuvos Respublikos himnu, visus mokslo metų pradžios proga sveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė. Ypatingas dėmesys skirtas gausiam pirmokėlių būriui: juos sveikino mokytojos Sonata Verbaitienė ir Laimutė Maslinskienė, gimnazijos direktorė įteikė Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ dovanotas kuprines, eilėraštukus deklamavo ir patys pirmokai. Sugiedoję gimnazijos himną mokiniai iškeliavo į klasėse vykusius sutikimus su klasių vadovais.
Sėkmingų mokslo metų!😊