Saldi 5b klasės edukacija

2020-10-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 9 d. 5b klasės mokiniai su klasės vadove Dalia Juteliene išvyko į saldžią edukacinę ekskursiją Trakuose. Tikrai taip, neapsirikote, į saldžią pamoką – edukacinį šokolado gaminimo šou – šokoladas iš Jūsų rankų.
Valandos su puse labai smagi edukacinė programa, kurios metu vaikai sužinojo, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išgirdo šokolado gamybos istoriją, o geriausiai besiklausę šokolado meistro Algimanto Jablonsko, laimėjo daug įvairiausių šokoladinių prizų. Tačiau svarbiausia, kad mokiniai patys pasigamino įvairiausių šokoladinių saldainių, kuriuos galėjo pasiimti ir parvežti lauktuvių namiškiams. Kol šaldytuve stingo vaikų šokoladiniai gaminiai, aplankėme Šokoladinių skulptūrų muziejų. Čia eksponuojama daugiau nei šimtas per pastaruosius metus meistrų sukurtų skulptūrų. Muziejuje įrengti keturi kambariai. Kiekviena salė skirtinga: Majų, Kolumbo, filmų „Šokoladas“ ir „Smagaus gyvenimo“. Didžioji dalis kūrinių natūralaus dydžio, o mažiausia skulptūrėlė maždaug žmogaus delno dydžio. Ir visa tai pagaminta iš šokolado. Įspūdinga ir neįtikėtina. Prisismaližiavę, sužinoję šokoladinių paslapčių, užkandę tradicinių Trakų kibinų, išvykome namo.
5b kl. vadovė Dalia Jutelienė