Projektas „Skaitykime drauge“

2020-01-06 Be kategorijos 0

Vienas iš mūsų gimnazijos prioritetų yra ugdymo kokybė, o jos užtikrinimui vienas svarbiausių uždavinių – skaitymo skatinimas. 2019 m. tęsėme projektą „Skaitykime drauge“. Tėveliai skaitė vaikams, mokytojai savo ir kitų klasių mokiniams, vaikai skaitė vieni kitiems klasėse, bibliotekoje, vyko rytinės ir popietinės skaitymo valandėlės. Dažnai į tokias skaitymo popietes susirinkdavo 3a ir 2a klasių mokiniai su savo mokytojomis Sonata Verbaitiene ir Ramute Barutyte. Mokiniams skaitėme mes, mokytojos, bet turbūt dar labiau jiems patiko skaityti vieni kitiems. Skaitėme iš E. MacKenzie knygos „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“, A. A. Milno knygelės „Mikė Pūkuotukas“, V. Račicko „Šokoladas iki pirmadienio“ bei lietuvių liaudies pasakų knygeles. Kartu aptarėme, diskutavome, atlikome linksmas užduotėles.
Nuolat skatiname vaikus skaityti. Juk skaitymas padeda ne tik mokytis, įgyti žinių, bet ir bendrauti su aplinkiniais, sklandžiai reikšti mintis, turtinti žodyną.
„Knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats netuštėja“ (A. Debruselis).

3a klasės mokytoja Sonata Verbaitienė