Kalėdiniai skaitiniai mažiesiems

2019-12-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio mėnesį vyko projektas „Kalėdiniai skaitiniai mažiesiems draugams“, kurį organizavo pradinių klasių mokytoja Irma Zimnickienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Kazlauskienė. Projekto tikslas – kūrybiškumo skatinimas, vaizduotės ir atminties lavinimas, gražus ir šiltas tarpusavio bendravimas, teigiamų emocijų puoselėjimas. Jaukiai klasėje įsitaisiusiems priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams pasakas skaitė 4a klasės mokiniai. Klausydami istorijų mažieji turėjo galimybę kartu su herojais liūdėti ir džiaugtis, semtis išminties, tikėti gėriu ir laukti naujų įkvepiančių susitikimų.
Paskutinę skaitymo dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai skaičiusiems mokiniams įteikė saldžias atminimo dovanėles. Džiaugiamės užsimezgusia pažintimi, bendrų veiklų atradimu ir bendradarbiavimu kuriant Kalėdinę nuotaiką.
Pradinių klasių mokytoja Irma Zimnickienė