Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

2011-03-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 10 d. mokykloje minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 10 val. dalyvavome priešmokyklinės grupės ugdytinių bei pradinių klasių mokinukų paruoštoje šventėje. Stebėjome besišypsančių, Lietuvos trispalvėmis mojuojančių mokinukų atliekamą įvairiaspalvę muzikinę programą, klausėmės eilių apie Lietuvą.

12 val. prasidėjo 5-12 klasių mokinių paruoštas minėjimas. Renginio pradžioje mokyklos bendruomenės nariai pasveikinti žodžiais ir daina apie Lietuvą, sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas. Vėliau pristatyti video siužetai apie 1990 m. kovo 11 d. įvykius bei 21-erių Nepriklausomos Lietuvos metų pasiekimus, stebėjome, kaip skleidžiasi Nepriklausomos Lietuvos žiedas. 5-12 klasių mokiniai išsakė savo mintis apie ateities Lietuvą, linkėjo visuomet likti nepriklausoma, kvietė sugrįžti į gimtinę po pasaulį išsibarsčiusius lietuvius. Palinkėjimai "talpinti" į dar tik besiruošiančius skleistis Lietuvos gėlės pumpurus, simbolizuojančius mūsų valstybės ateitį. Renginys užbaigtas choro atliekama daina bei poeto Justino Marcinkevičiaus eilėmis.