Adventinė popietė gimnazijoje

2018-12-18 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 12 d., 16 valandą,  visus mūsų gimnazijos bendruomenės narius – mokinius, jų tėvelius ir mokytojus pakvietėme kartu praleisti jau tradicine tapusią adventinę šeimų popietę. Šventės pradžioje susibūrėme gimnazijos sporto salėje, susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė K. Bajevienė, tėvelių vardu žodį tarė N. Pukalskienė. Renginio vedėjai papasakojo  apie Adventą, klausėmės vokalinio ansamblio ,,Svaja“ (vadovė J. Voskanienė) atliekamų giesmių, 3b klasės mokinių R. Pukalskaitės ir B. Bylos atliekamų instrumentinių kūrinių, išvydome IIG klasės mokinių meninę kompoziciją. Abejingų nepaliko 8 klasės mokinės D. Počepovič atliekama daina.

Vėliau visus pakvietėme į klasių vadovų organizuotas kalėdines šeimų dirbtuvėles, kuriose gaminome kalėdinius žaisliukus. Renginio pabaigoje dirbtuvėlėse pagamintais žaisliukais papuošėme gimnazijos fojė, skanavome atsineštų vaišių, dalijomės įspūdžiais.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams – klasių vadovų, pradinio ugdymo mokytojų, dorinio, meninio ir technologinio ugdymo mokytojų metodinių grupių nariams,  šventinės programos dalyviams, visiems, buvusiems šią popietę kartu.

Linkime gražių švenčių!

IG klasės vadovė  Daiva Čatrauskienė