Edukacija „Mikroorganizamai mūsų aplinkoje“

2018-10-26 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Dalyvaudami projekte „Neformaliojo vaikų šveitimo paslaugų plėtra“ turime galimybę pradžiuginti gimnazijos mokinius įdomiomis ir naudingomis edukacinėmis veiklomis. Viena jų – spalio 25ąją Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje vykusi edukacija  „Mikroorganizmai mūsų aplinkoje“, kurioje dalyvavo gimnazijos IG-IVG kl. mokinių grupė. Edukacijos tikslas – supažindinti mokinius su mus supančiais mikroorganizmais, ugdyti atsakomybę, skatinti laikytis higienos ir žengti koją kojon su naujausiomis technologijomis.

Mokinius pasitikusi lektorė Alisa nuvedė juos į laboratoriją, kur pristatė mikroorganizmų pasaulį. Po teorinės dalies sekė praktinė – mokiniai turėjo galimybę ištirti duotus bakterijų mėginius. Bakterijų koloniją perkėlę ant mažo stikliuko jaunieji tyrėjai ją paruošė tyrimui ir vėliau mikroskopuodami bandė atpažinti bakterijų rūšį.

Mokiniams išvyka buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga. Sugrįžę į gimnaziją įgyta patirtimi mokiniai pasidalijo su klasės draugais.