Sėkmingas pasirodymas Žinių ir gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“

2010-12-16 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 7 d. mūsų mokyklos pradinių klasių komanda sėkmingai dalyvavo Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro organizuotame Žinių ir gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“. Komandą sudarė šeši mokiniai: 2 klasės mokinės Eglė Navickaitė, Simona Kuoraitė ir Karina Narbutaitė, 3 klasės mokinys Mindaugas Suduiko bei dvi ketvirtokės Skaistė Skinulytė ir Rugilė Mlynskytė.

Konkurse iškovotos net trys prizinės vietos. Išsamias žinias, puikius gebėjimus pademonstravo pirmosios vietos laimėtoja 2 klasės mokinė E. Navickaitė, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro apdovanota pagyrimo raštu bei spalvingu prizu. Antrąją vietą užėmė tos pačios klasės mokinė S. Kuoraitė, trečiosios vietos laimėtoja tapo taip pat antrokė K. Narbutaitė. Prizininkes konkursui paruošė pradinio ugdymo mokytoja Sonata Verbaitienė. Sveikiname nugalėtojas!