Dirbtuvės, taikant CLIL metodą, 4 klasėje

2018-04-24 Be kategorijos 0

Balandžio 18 d. IIIG klasės mokiniai J.Karužis, J.Narbutas ir T.Pilecki (mokytojos O.Andrijanovienė ir S.Šližauskaitė) vedė matematikos užsiėmimą „Fractions“, naudojant CLIL metodą, 4 klasėje. Ketvirtokai turėjo galimybę sužinoti kaip rašyti ir tarti angliškai tokius matematinius terminus kaip trupmena (angl. Fraction), skaitiklis (angl. numerator), vardiklis (angl. denominator), bei išmoko tarti trupmenų pavadinimus. Taip pat 4 klasės mokiniai žaidė „Domino“ (gimnazistai tokiu būdu mokė tarti trupmenų pavadinimus anglų kalba), turėjo rasti atitikmenį tarp piešinio dalies ir trupmenos, atliko įvairias užduotis. Dirbtuvių metu tikrai netruko veiklos ir tikėkimės, kad tokie užsiėmimai vyks dažniau.

Matematikos vyresnioji mokytoja O.Andrijanovienė