Gimnazijoje pristatoma edukacinė paroda „Bitės“

2018-01-15 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gimnazijoje pristatoma edukacinė paroda „Bitės“, parengta pagal Lenkijos dailininko Piotro Sochos to paties pavadinimo iliustracijų knygą. Parodos organizatoriai – Lenkijos institutas Vilniuje. Už iniciatyvą parodą pristatyti mūsų gimnazijoje esame nuoširdžiai dėkingi instituto projektų koordinatorei Annai Pilarczyk-Palaitis.
Lietuvišką knygos „Bitės“ leidimą parengė Kazys Uscila, o išleido leidykla vaikams „Debesų ganyklos“.  Knyga pripažinta ne tik Lenkijoje, 2017 metų spalį ji buvo apdovanota prestižine Vokietijos „Deutscher Jugendliteraturpreis“ premija.
Parodoje pristatomos Piotro Sochos iliustracijos, greta kurių pateikta tekstinė informacija detaliau atskleidžia paslaptingą ir nepaprastai žavų bičių pasaulį. Tad nepraleiskime progos jo patyrinėti!