5a klasės išvyka į Trakus

2017-12-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gruodžio 20 d. 5a klasė su vadove Aida Lukšiene apsilankė istorinėje Lietuvos sostinėje Trakuose. Trakų istorijos muziejuje, pilies gynybinėje vartų bokšto pastogėje įrengtoje edukacinėje erdvėje dalyvavome užsiėmime „Ką byloja herbai?“.
Teorinėje užsiėmimo dalyje, pasitelkiant vaizdinę medžiagą, mokiniai sužinojo, kada ir kodėl atsirado herbai, kas yra herbas, kaip dalinamas herbo skydas ir ką reiškia įvairios jame pavaizduotos figūros bei spalvos. Pagal herbo skydo formą išmokome atpažinti herbo sukūrimo laikotarpį. Praktinėje dalyje, pasinaudodami įgytomis žiniomis ir jas įtvirtindami, mokiniai patys kūrė ir  piešė herbus. Po edukacijos apsilankėme Senoje Trakų kibininėje, kur ragavome tradicinių šio krašto patiekalų – kibinų bei keitėmės Kalėdinėmis dovanomis. Mokiniams išvyka neprailgo, turiningai praleidę laiką ir gerai nusiteikę grįžome laukti artėjančių švenčių.
5a klasės vadovė Aida Lukšienė