Išvyka į Kernavę

2017-10-04 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Rugsėjo 28 d. 2b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Nijole Sadovskaja ir Jolanta Kurauskiene aplankė vieną garsiausių Lietuvos paveldo vietovių – Kernavę.  Kernavė – pagoniškosios Lietuvos sostinė. Pirmą kartą ji paminėta 1279 metais. Kernavės kultūrinis rezervatas 2004-aisiais įrašytas į UNESCO Pasaulio objektų sąrašą.
Mokiniai grožėjosi pasakišku nuo piliakalnių atsiveriančiu rudens gamtos vaizdu, stengėsi užkopti ir apeiti visus penkis legendomis apipintus  piliakalnius bei apžiūrėjo viduramžių amatininkų miestelį.
Apsilankėme skulptoriaus Henriko  Orakausko  „Šulinio“ studijoje – galerijoje. Pats autorius mums pasakojo apie tai, kaip kūrė visus šiuos kūrinius, kokia jų prasmė. Žaidė su vaikais jo paties sukurtais interaktyviais žaidimais.
2b klasės mokytoja Nijolė Sadovskaja