Erasmus+ projekto valdymo grupės stažuotė Ispanijoje​

2017-06-20 Be kategorijos 0

Birželio 6-10 d., gimnazijoje įgyvendinamo Erasmus+ projekto valdymo grupė (projekto koordinatorė Sigita Šližauskaitė, gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė) lankėsi Ispanijoje, Pla de Girona mokykloje. Tarptautiniame projekto susitikime dalyviai aptarė nuveiktus darbus: CLIL metodo taikymą projekte dalyvaujančiose mokyklose, CLIL pamokų sistemos kūrimo gaires, sukurtas 160 CLIL pamokų (ready-to-use formatu). Pirmą kartą šioje mokykloje apsilankę mokytojai ar vadovai buvo supažindinti su jau veikiančia CLIL metodo pamokų vedimo sistema, pasidalinta gerąja patirtimi, sėkmėmis bei iššūkiais taikant CLIL metodą mokykloje. Mokyklos vyriausieji – šeštos klasės mokiniai – vedė nuotaikingai nuteikiančiais, mokinių darbais išpuoštais mokyklos koridoriais, didžiavosi savo nuveiktais darbais, pristatė vykdomas popamokines veiklas, didžiavosi savo pačių puoselėjamu ekologišku daržu, kvietė įsigyti šviežios produkcijos 🙂 Produktyviai praleistas laikas nuteikia tolimesniems darbams.

Nuoširdžiai dėkoju savo komandai – mokytojoms O. Andrijanovienei, M. Juodeškienei, J. Voskanienei, D. Petkauskienei, L.Kazlauskienei, V. Giedraitytei, K. Bajevienei! Laukia dar vieni įspūdžių, naujų patirčių kupini metai!

Projekto koordinatorė gimnazijoje Sigita Šližauskaitė