Išdalinti 2016-2017 m. m. „Oskarai“!

2017-06-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Birželio 2 d. 6-IIIG klasių mokiniai baigė mokslo metus. Šia proga IG klasė visus pakvietė į gimnazijos sporto salėje surengtą „Oskarų įteikimo ceremoniją“. Šventės dalyvius sveikino ir pirmuosius „oskarus“ išdalino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė – labai gerai ir gerai besimokantiems, olimpiadų, konkursų dalyviams, sporto entuziastams, vokalinio ansamblio „Svaja“ merginoms įteikti pagyrimo raštai.
Ypatingas dėmesys renginyje skirtas pagrindinio ugdymo programą baigusiems bei pagrindinį išsilavinimą įgijusiems IIG klasės mokiniams. Kiekvienas jų už ypatingus nuopelnus buvo apdovanotas IG klasės mokinių pagamintomis oskarų statulėlėmis. „Nominantus“ sveikino klasės vadovė Audronė Vaitkevičienė, pasirodymą paruošė ir patys dešimtokai.
Šventę tradiciškai užbaigėme gimnazijos himnu ir linkėdami turiningų vasaros atostogų atsisveikinome iki kitų mokslo metų:)