1-5 klasių mokslo metų baigimo šventė

2017-06-03 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 30 d. mokslo metus baigė mūsų gimnazijos priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokėliai. Šia proga surengtą šventinį renginį spalvingu instrumentiniu pasirodymu pradėjo pradinukų pop choras “Saulės spindulėliai”. Susibūrusius į šventę mokinukus, jų tėvelius ir mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė.
Priešmokyklinio ugdymo grupė “Drugeliai” visus šventės dalyvius pradžiugino teatralizuotu pasirodymu “Kaip boružėlė laimės ieškojo”, o antrokė Salomėja atliko muzikinį kūrinį pianinu. Tradiciškai gerai ir labai gerai besimokantiems įteikti gimnazijos direktorės pagyrimo raštai.
Ypatingas dėmesys renginyje skirtas pradinio ugdymo programą baigusiems ketvirtokams, jiems įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Ketvirtokus sveikino ir dovanėles teikė 1b klasės mokiniai, trečiokai, ketvirtokų mokytoja Sonata Verbaitienė, tėveliai. Staigmeną savo mokytojai padedami tėvelių paruošė ir ketvirtokai: scenoje atliko dainą, mokytojai skyrė padėkos žodžius bei baltų rožių žiedus.
Ar ketvirtokai pasiruošę jų kitais metais laukiantiems išbandymams tikrino per šiuos metus patirties įgiję penktokėliai, paruošę išties nuotaikingą programėlę.
Renginys kiek užtruko, tačiau per šiuos mokslo metus nuveikėme daug gerų ir gražių darbų, todėl norėjome jais pasidalinti. O padirbėję iš peties nusipelnė pačių šauniausių vasaros atostogų. Taigi šiltos, spalvingos ir žaismingos vasaros!