Asmeninio rekordo diena

2017-06-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Šiais mokslo metais birželio 1-oji gimnazijoje skirta netradiciniam sportiniam ugdymui, ši diena kūno kultūros mokytojų R. Diržinauskienės ir Ž. Žygės iniciatyva paskelbta “Asmeninio rekordo diena".
Kiekvienas mokinys turėjo sudalyvauti 7 rungtyse: šuolio iš vietos, smiginio, baudų metimo, prisitraukimų, kimštinio kamuolio metimo, šaudyklinio  bėgimo ir linksmojo badmintno. Iki pat paskutinės rungties nebuvo aiškių lyderių, tad kova iki pabaigos išliko intriguojanti ir įdomi. Susumavus taškus berniukų grupėje I vietą iškovojo IIG klasės mokinys Tomaš Pileckij, II vietą – 6 klasės mokinys Raigardas Kilmantas,  III vietą – IG klasės mokinys Dominykas Gudan. Mergaičių grupėje asmeninio rekordo nugalėtoja tapo 7 klasės mokinė Jelizaveta Vorobjova, II vietą užėmė 8 klasės mokinė Solveiga Grybkauskaitė, III vietą – 8 klasės mokinė Karolina Kovalevskytė.
Sveikiname nugalėtojus ir visus sporto entuziastus. Geros vasaros su sportiniais bateliais!