Mokytojo diena

2010-10-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 5 d. mokyklos mokytojai ir dvyliktos klasės mokiniai trumpam apsikeitė vaidmenimis: mokytojai tapo mokiniais, o dvyliktokai įgijo šiokios tokios pedagoginio darbo patirties. Kiek vėliau nei įprastai į mokyklą atvykę mokytojai dalyvavo dvyliktokų vestoje pamokoje. Mokymo metodas – komandinis darbas. Susiskirstę į dvi komandas mokytojai atliko įvairiausias užduotis: turėjo sugalvoti komandos pavadinimą, prisistatymą, nupiešti emblemą, atlikti situacines užduotis. Abi komandos: „Diskoteka“ ir „PVN“, pasirodė šauniai. Pamokos gale visi buvome apdovanoti prizais.

Kiek vėliau dalyvavome šventiniame koncerte, kuriame eilėmis, šokiais, dainomis, dovanėlėmis mokytojus sveikino visų klasių mokiniai. Nuoširdžiai dėkojame už džiugias akimirkas ir šventišką nuotaiką.