IIG-IVG klasių gimnazistų išvyka į VDU atvirų durų dieną

2017-03-24 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kovo 17 d. IIG-IVG klasių gimnazistai kartu su mokytoja Audrone Vaitkevičiene išsiruošė į Lietuvos edukologijos universiteto II rūmus, kuriuose vyko Vytauto Didžiojo universiteto studijų programų pristatymas.
Mokiniai dalyvavo paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė VDU dėstytojai. Taip pat vyko įdomūs ir linksmi susitikimai – pokalbiai su VDU absolventais ir studentais. Renginio metu susirinkusiems buvo pristatyta ir išdalinta naujausia priėmimo į studijas informacija, teikiamos konsultacijos.
Mokiniai apžiūrėjo aukštosios mokyklos patalpose vystančią Lietuvos pilių maketų parodą, pavaikščiojo po universitetą. Dalyvavusiems buvo įdomu ir truputį keista trumpam pajusti studentiško gyvenimo akimirkas sėdint auditorijoje ir klausantis dėstytojų paskaitų bei su jais bendrauti. Mokiniai sužinojo daug naudingos, ateityje padėsiančios pasirinkti profesinį kelią, informacijos.

Chemijos mokytoja metodininkė, IIG klasės vadovė Audronė Vaitkevičienė