Lietuvos Nepriklausomybės dienai skirtas tarpmokyklinis tinklinio turnyras

2017-03-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kovo 13 d. mūsų gimnazijoje įvyko jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtas tarpmokyklinis tinklinio turnyras. Šiais metais dalyvavo keturios merginų ir keturios vaikinų komandos. Kovos buvo tikrai įdomios ir permainingos.
Merginų grupėje nugalėtojos išaiškėjo tik po paskutinio susitikimo. Vaikinų grupėje įnirtinga kova dėl I vietos užvirė tarp mūsų gimnazistų ir Paberžės "Verdenės" gimnazijos. Taigi merginų grupėje I vietą iškovojo Paberžės gimnazistės, II vietą mūsų merginos, III vietą Marijampolio gimnazistės, ketvirtoje vietoje liko Gelvonų gimnazistės. Vaikinų grupėje I vieta atiteko Paberžės vaikinams, II vieta mūsų gimnazistams, III vieta Gelvonų gimnazistams, ketvirti liko marijampoliečiai. Sveikiname prizininkus ir visus turnyro dalyvius!
Kūno kultūros mokytojai Rūta Diržinauskienė ir Žilvinas Žygė