Konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

2017-03-15 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Šiais metais tradiciškai dalyvavome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga organizuotame nacionaliniame konkurse "Lietuvos istorijos žinovas". Kovo 10-osios rytą gausus būrys, net 35, istorijos mylėtojų ir entuziastų iš 5-IVG klasių susirinko ne tik išbandyti savo jėgas ir pasitikrinti Lietuvos istorijas žinias, bet ir dar daugiau sužinoti. Konkurso nugalėtoju gimnazijoje tapo IVG kl. mokinys Ernestas Fedorovičius! Antrąją vietą IG-IVG kl. grupėje užėmė IG kl. mokinė Emilija Pileckaitė, trečią – IIIG kl. mokinė Skasitė Marija Skinulytė. 5-8 kl. grupėje šauniausiai pasirodė 7 kl. mokinys Nikita Barnov, antrąją vietą pasidalino šeštokas Laurynas Bakšys ir septintokė Meda Šufinskaitė, trečias liko 8 kl.  mokinys Orestas Kaziukonis. Sveikiname prizininkus ir visus konkurso dalyvius! Primename, kad smagiausia konkurso dalis – jo aptarimas – laukia šį penktadienį 12 val. Aptarime lauksime visų konkurso dalyvių. Susibūrimo vieta bus patikslinta, sekite informaciją:)