Edukacija „Afrikos būgnai“

2022-03-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Tęsiant gimnazijoje įgyvendinamo dailės ir muzikos projekto „Ir spalvos skamba“ veiklas, kovo 28 d. 1b, 2b, 3a, 3b, 4b klasės dalyvavo edukacijoje „Afrikos būgnai“, kurią vedė profesionalus perkusininkas, nuostabus edukatorius bei perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ įkūrėjas Gediminas Mačiulskis. Edukatorius didžiulį dėmesį skiria afrikietiškai muzikai, ritmams, būgnams ir nuoširdžiai dalijasi savo patirtimi bei žiniomis su visais be išimties! Šioje edukacinėje pamokoje dalyviai turėjo puikią progą išgirsti skirtingų afrikietiškų būgnų skambesį, jų atsiradimo istorijas, grojimo būdus ir galimybes. Mokiniai sužinojo, jog grojant šiais būgnais egzistuoja trys pagrindiniai smūgiai – bosas, tonas ir sliapas. Klausydami Gedimino nurodymų, mokiniai drąsiai grojo įvairius ritmus. Buvo labai smagu kartu su perkusininku groti egzotiškais instrumentais ir išlieti susikaupusią energiją. Vienu metu skambėjo 37 būgnai!
Kiekvienas galėjo išmėginti savo jėgas grodamas! Būgnas kiekvienam dalyvaujančiam! Tai energijos, pozityvo ir gerų emocijų kupina pamoka, kurioje kiekvienas buvo dalyvis ir kūrėjas! Būgnai suvienijo, sušildė širdį ir paliko neišdildomus įspūdžius.