Ekskursija į Lukiškių kalėjimą

2022-03-28 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Istorinis aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas jau kuris laikas gyvena naują gyvenimą. Kovo 28 d. IGa ir IGb klasių mokiniai bei gimnazijos socialinė pedagogė Aida Lukšienė turėjo galimybę pasivaikščioti po ilgą laiką eiliniams gyventojams paslaptingomis buvusias kalėjimo erdves. Ne kartą yra tekę klausytis pasakojimų apie gyvenimą kalėjimuose, nusikaltėlių pasaulį ar Lukiškes. Bet ar kas geriau viską išmano už tuos, kurie čia ilgą laiką darbavosi? Lankytojus lydėjo nuostabi gidė, kuri papasakojo ne tik apie pastato architektūrą, tačiau atskleidė daug paslapčių apie įvairias kalėjimo erdves, kalėjime kalėjusius žmones, draudžiamus įsinešti daiktus, slaptus ir ne tik meno kūrinius, pabėgimus iš kalėjimo bei daugybę kitų įdomių istorijų. Mokiniams ekskursija buvo išties įdomi.