Inkilų kėlimo akcija „Paukščiai grįžta namo“

2022-03-25 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kad baigėsi žiema, mums praneša ne tik pastaruoju metu itin lepinanti saulė, dangaus giedra, pradedanti ryškėti žaluma, tačiau ir gimnazijos mokinių jau pastebėti mūsų krašte pirmieji tikrieji žiemos pabaigos pranašai – gandrai! Būtent šiandien – Gandro diena. Apie kovo 25-ąją gandrai iš žiemojimo vietų parskrenda į Lietuvą…
Gandras laikomas nacionaliniu Lietuvos paukščiu, tačiau mūsų krašte gyvena ir daugybė kitų paukščių, o ankstyvą pavasarį pasirūpinimas jų namais tapo gražia mūsų gimnazijos tradicija. Todėl šiandien, ne gandrams, o jų mažesniesiems draugams, greta gimnazijos esančiame parkelyje kėlėme įvairų klasių mokinių akcijos „Paukščiai grįžta namo“ metu pagamintus inkilus🦉. Dalis didesniems miško gyventojams skirtų inkilų netrukus iškeliaus į mišką.
AČIŪ visiems akcijos dalyviams, pasirūpinusiems namais mūsų paukščiams!🙏😊