Kino buso dirbtuvės

2022-03-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kovo 16-17 d. gimnazijoje vyko VšĮ „Kultūrinių projektų centras“ įgyvendinamo projekto „Kino buso dirbtuvės“ veiklos. Pagrindinis „Kino buso dirbtuvių“ tikslas – ugdyti mokinių raštingumą kino ir media srityje, pasiūlant įdomius ir kūrybiškumą skatinančius mokymosi metodus.
Dirbtuves vedė pripažinti kino režisieriai ir kino edukatoriai Andrius Blaževičius bei Marat Sargsyan, o jose dalyvavo grupelė gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių.
Užsiėmimų metų mokiniai supažindinti su kino žanrais, vyko filmų ištraukų peržiūros, jų analizė, diskusijos, susipažinta su pagrindiniais kino kalbos elementais, svarbiausiais filmo kūrimo etapais, dramaturgijos principais. Vėliau mokiniai pasidalino į kūrybines grupes ir atliko pasiruošimo filmavimui darbus – tobulino scenarijų, piešė kadruotes, ieškojo personažų ir lokacijų. Galiausiai vyko filmavimo darbai, montažas, garso takelio ir titrų gamyba, sukurtų filmų peržiūra bei aptarimas.
Mokinių nuotaikos ir atsiliepimai apie projektą puikūs!🙃
Nuoširdus ačiū projekto organizatoriams, dirbtuvių vedėjams ir lauksime kitų susitikimų!😊
Gimnazijos FB puslapyje dalinamės keturiais dirbtuvių metu mokinių sukurtais filmukais – reklamomis😉