Respublikinis piešinių konkursas „Pasaulio paukščiai 2022“

2022-04-04 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Šis pavasaris Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijai ypatingas – čia buvo „sukviestas“ visas būrys gražiausių pasaulio paukščių ir paukštelių!🦉🦆🦅 Dar vasario mėnesį gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Nijolė Sadovskaja pakvietė priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučius bei 1-4 klasių mokinius dalyvauti jos organizuojamame respublikiniame vaikų piešinių konkurse “Pasaulio paukščiai 2022”. Nepaprastai džiugina konkurso dalyvių gausa bei kūrybinių darbų įvairovė. Į kvietimą atsiliepė net 79 mokyklos iš visos Lietuvos! „Paukščio“ simbolis mintimis suvienijo 336 piešinių autorius ir 87 mokytojus. Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Tauragė, Klaipėdos r., Kuršėnai – tai ne vieninteliai miestai ir miesteliai, kuriuose gimė patys gražiausi, spalvingiausi paukščiai dailės ir technologijų darbuose. Zylutės, žvirbliai, antys, gražuoliai tukanai ir flamingai, pelėdos ir papūgos – sunku net suskaičiuoti visus konkurso darbuose pavaizduotus paukščius. Konkurso tema ir sąlygos leido kiekvienam mokiniui savaip interpretuoti paukščio atvaizdą, keliones per pasaulį, gyvenimo būdą ar gyvenamąją vietą, pasirinkti medžiagas ir technikas.
Įvertinti pačius geriausius darbus buvo išties nelengva. Laureatų diplomai išsibarstė po visą Lietuvą! Nuoširdžiai sveikiname laureatus, dėkojame visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojoms už dalyvavimą, bendradarbiavimą, šiltus žodžius bei nuostabius darbus!😊
Konkurso dalyvių darbai Jūsų dėmesiui virtualioje parodoje😉 https://youtu.be/9TLJA3uFoqI
P. s. Laureatų diplomai bus išsiųsti paštu artimiausiu metu.